Marketing gyakornokot keresünk!

Szeretnéd marketing tudásod hasznosítani élesben? Csiszolnád a tudásod távmunkában iskola mellett? Rugalmas munkabeosztásra vágysz? Gyakornoki időd szeretnéd hasznosan eltölteni? Érdekel a design? Hosszútávra terveznél?

Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod akkor nálunk a helyed!
Budapesti grafikai stúdió keres részmunkaidős marketing gyakornokot:

- napi 4-6 órás munkavégzés
- diákoknak, tanulóknak, kismamáknak
- távmunkában tökéletesen végezhető, csak egy telefon és laptop kell hozzá (heti 1 találkozó)

Mik lennének a feladataid?
- marketing csatornák kialakítása az új magyar és külföldi ügyfélkör bővítéséhez és az ehhez szükséges marketing stratégia kidolgozása
- riportok készítése
- social media felületek marketing tevékenységének intenzitásnövelése
- külföldi freelancer oldalakon való munkagyűjtés
- ügyfélszerző kampányok, akciók indítása/ tervezése/ készítése/ koordinálása
- stratégiai és partnerkapcsolatok kiépítése
- szöveg-, tartalomíras

Mi az amit elvárunk?
- angol nyelvtudás
- proaktív munkavégzés
- képes legyél egyedül, de hatékonyan és csapatban is dolgozni
- legyél pontos és precíz, ugyanakkor kreatív
- jó kommunikációs készség
- kitűzött célokért következetesen, önállóan tudj dolgozni
- légy nyitott személyiség, könnyen teremts új kapcsolatokat
- folyamatosan fejleszd magad és vállalj felelősséget a munkádért

Mi az, ami előnyt jelent nálunk?
- marketing területen szerzett tapasztalat
- német nyelvtudás
- alap html szerkesztés
- analitics, google adwords, facebook ads ismeret

Mennyit keresnél nálunk?
- fizetés közös megegyezés alapján, lényeg a hatékonyság

A munkavégzés távmunkában lenne, de havi pár alkalommal szeretnénk közös kiértékelésre találkozni.
Munkakezdés azonnal.

info@vadondesign.hu

Ajánlatkérés

- Munkatársunk keresni fogja Önt -

KÉRDÉSE VAN?